Black Shark 5 için tarih verildi

black shark 5 serisi lansman tarihi a3u4 cover

Black Shark 5 serisi geçen ay TENAA ve 3C’de göründü. Artık oyun markası nihayet telefonların gelişi için bir tarih belirledi. Lansman, 30 Mart’ta Çin’de lokal saatle 19:00’da gerçekleşecek.

Black Shark 5 için tarih verildi

aaa lJjG

Şirketin iki telefon tanıtması bekleniyor: Black Shark 5 ve Black Shark 5 Pro. Pro, açıkça Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti tarafından desteklenecek, lakin TENAA, vanilya varyantının çok daha mütevazı Snapdragon 870’i kullanacağını öne sürüyor. Black Shark 5 Pro’nun ayrıyeten 4s Pro’ya kıyasla daha büyük pil ve daha yüksek ekran yenileme suratı getirmesi bekleniyor. Aktiflik tüm ayrıntıları muhakkak ettiğinde önümüzdeki Çarşamba günü daha fazlasını öğreneceğiz.

Ocak raporlarına nazaran, Black Shark şirketi Tencent tarafından satın alınacak ileri seviye görüşmelerde bulunuyor olabilir. Oyuncun telefonu denince akla gelen birinci markalardan Black Shark’ın yeni aygıtı oyuncular tarafından merakla bekleniyor. Daha evvel ısınma zıddı sistemler sunan seri bu yeni modeliyle de beklentileri aşabilir.

Black Shark 5 RS modeline gelecek olursak depolama kısmında 12GB RAM ve 256GB’a kadar depolama karşımıza çıkacak. Telefonun art tarafında ise 64 Megapiksel ana kameraya sahip üçlü kamera kurulumunun yer alması bekleniyor. Siz Black Shark’ın yeni telefonunu merak ediyor musunuz? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Yazar : admin

Avatar of admin

Check Also

samsungun populer modeli icin android 12 guncellemesi yayinlandi hemen indirin G9L6GIEI

Samsung’un popüler modeli için Android 12 güncellemesi yayınlandı! Hemen indirin

Samsung Galaxy M51, Google'ın en yeni işletim sistemini almak için çok gecikmişti. Fakat öbür yandan, neredeyse iki yaşında bir orta sınıf ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.